Stówka na rozpoczęcie roku szkolnego

Poniedziałek, 2 września 2002 · Komentarze(5)
Cytat z mojego starego dzienniczka: :D

"...do szkoły na rozpoczęcie pojechałem rowerem. Maniek kupił mi bilet miesięczny, rozmawiałem z Johnsonem. Po południu przyjechał do mnie Czarek i Wojtek. Zaraz potem Piotrek ze swoją mamą i pojechaliśmy do Lubska.
Piotrek zaparkował swoją Beję centralnie na pasach. :D
Będziemy robić interes ze srebrem. :)

Przejechałem dziś kolejną setkę i na następne będę musiał chyba trochę poczekać bo zaczął się rok szkolny..."

Do Łęknicy

Piątek, 30 sierpnia 2002 · Komentarze(1)
Tym razem była to wyprawa do Łęknicy.
Było upalnie.
Całą trasę zrobiłem na raz i był to mój pierwszy wypad do Łęknicy na rowerze. ;)

W drodze powrotnej, w Tuplicach, byłem już tak spragniony, że wypiłem całą butelkę wody mineralnej. :D

TRASA:
Jasień -> Budziechów -> Lubsko -> Dłużek -> Nowa Rola -> Gręzawa -> Łazy -> Tuplice -> Trzebiel -> Buczyny -> Żarki Wielkie -> Stare Czaple -> Bronowice -> Łęknica -> Nowe Czaple -> Czaple -> Włostowice -> Niwica -> Jasionów -> Bogaczów -> Królów -> Trzebiel -> Tuplice -> Cielmów -> Rytwiny -> Dębinka -> Pietrzyków -> Lipsk Żarski -> Lubanice -> Łukawy -> Bieszków -> Jasień